Kurtköy Diş Beyazlatma Tedavisi

Pendik Kurtköy diş beyazlatma tedavisi, sigara, nargile, çay ve kahve gibi renklendirici ve leke yapıcı ürünlerin uzun süreli kullanımına bağlı olarak sararan dişlere uygulanan bir tedavidir.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Kurtköy Diş Beyazlatma Tedavisi

Kurtköy diş beyazlatma tedavisi, diş beyazlatma işlemi sonrası dişlerin renginde 3-4 tona kadar daha beyaz bir gülüşe kavuşulmaktadır. Diş beyazlatma, diş renginden memnun olmayan hastaların sıklıkla başvurduğu, en teknolojik yöntemdir. Diş 3 seansa kadar Kurtköy kliniğimiz de uygulanabilmektedir. 3 seansta istenilen beyazlığa ulaşılmaya çalışılmaktadır. Kurtköy Diş beyazlatma işlemi kimyasal ajanla gerçekleştirilmekte ve dentin tübüllerini açarak dişte beyazlatmaya neden olmaktadır. Kimyasal bir işlem olduğu için diş beyazlatma tedavisi bitmesine rağmen eve gidildiğinde dahi beyazlatma devam etmektedir. Diş beyazlatma tedavisinden sonra dişlerde eski dolgular varsa onların yarattığı farklı tonun düzeltilmesi düşünülmelidir. Diş beyazlatma tedavisinden sonra 2 hafta süresince tekrar dolgu yapılamamaktadır. Beyazlatma tedavisinden önce diş taşları mevcutsa muhakkak diş taşları temizlenmelidir.

Diş beyazlatma tedavisinden sonra dişlerde hassasiyet görülebilen bir durumdur. Kurtköy de diş beyazlatma tedavisi Geçici bir durum olan hassasiyet yaklaşık 2 hafta kadar sürebilmektedir. Diş beyazlatma işleminden sonra sigara, nargile, çay, kahve, şarap gibi renklendirici ürünler tüketilmemelidir. 2 hafta sonra normal hayata dönülebilir. Diş beyazlatma işlemi, kalıcı bir işlem olmayıp 2 senede bir tekrarlanması gerekebilmektedir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?