Fulya Zirkonyum Tedavisi

Fulya Zirkonyum Tedavisi, estetik diş hekimliğine yeni bir boyut kazanmıştır.Fulya Zirkonyum Tedavisi aşınmış, kırılmış veya renklenmiş diş dokusunun yeniden kazanılması sağlanır.

Zirkonyum Randevusu Al

Fulya Zirkonyum Tedavisi

Fulya Zirkonyum Tedavisi, estetik diş hekimliğine yeni bir boyut kazanmıştır.Fulya Zirkonyum Tedavisi aşınmış, kırılmış veya renklenmiş diş dokusunun yeniden kazanılması sağlanır.Fulya Zirkonyum Tedavisi estetik görünümün yanı sıra kayıp dişlerin yerini alması amacı ile dental implantlardan veya dişlerden destek alarak uygulanır.

 

Ağız içi kuvvetlere karşı oldukça dayanıklı olması Fulya Zirkonyum Tedavisine olan talebi arttırıyor. Alt yapısının beyaz oluşu metal yansımaları önlediğinden Fulya Zirkonyum Tedavisini klasik porselen uygulamalarının önüne geçiriyor. Renk yelpazesinin geniş oluşu da Fulya Zirkonyum Tedavisinin  bir diğer avantajı olarak karşımıza çıkıyor.

Fulya Zirkonyum Tedavisi kısa sürede çapraşıklıkların giderilmesi ,  zaman içinde dişlerin aşınması soncu azalan yüz yüksekliğinin arttırılması hastalar için tercih sebebi oluyor. Fulya Zirkonyum Tedavisinde kullanılan alaşımın biyouyumlu olması ağız içinde sert ve yumuşak dokularda reaksiyon başlatmamaktadır.Fulya Zirkonyum Tedavisi gelişen teknoloji ile birlikte ışık absorbsiyon özelliği doğal dişe en yakın görünümü sağlamaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?