FULYA Periodontoloji Tedavisi

Fulya Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları Tedavisi), dişleri çevreleyen yumuşak dokuların ve dişlerin bulunduğu kemik hastalıklarının tedavisi ile ilgilenir.

Periodontoloji Randevusu Al

Fulya Periondontoloji Tedavisi

 Fulya Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları Tedavisi), dişleri çevreleyen yumuşak dokuların ve dişlerin bulunduğu kemik hastalıklarının tedavisi ile ilgilenir. Fulya Periodontoloji hekimleri hastalarda yıllar içinde kaybedilen gingival ve osseoz dokunun yerine koyulmasını hedefler. Fulya Diş Polikliniği Periodontoloji tedavilerinin amacı hastalarda sağlıklı dişetinin devamlılığının idame ettirilmesidir.

 

 Fulya Diş Polikliniği Periodontoloji bilim dalı hastada diş etlerinde şişlik, kızarıklık, kanama ve ağrı gibi hastalıkların tedavisini amaçlar. Fulya Periodontoloji hekimleri tedavi sonrası belirli aralıklarla hasta takibini gerçekleştirir. Bu kontrollerle Fulya Periodontoloji hekimleri mevcut tedavinin seyrini ve hastada ilerde oluşabilecek her türlü diş eti problemlerinin önüne geçer.

Fulya Diş Polikliniği Periodontoloji ,  oral mukozayı olumsuz yönde etkileyen diş plağının uzaklaştırılmasına yönelik tedavi gerçekleştirir.Dişlerde zaman içinde biriken halk arasında diş taşı olarak adlandırılan kalkulusu ağrısız ultrasonik cihazlar ile uzaklaştırılması Fulya Periodontoloji tedavi prosedürüdür.Fulya Periodontoloji hekimleri diş kayıplarının önüne geçilmesi hususunda periodontal hastalıkların tedavilerinin önemini vurgulamaktadırlar

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?